Nowy sezon

Mamy obecnie już rok 2014 i rozpoczynamy nowy sezon wynajmu naszych apartamentów w Mazurskim Raju. Jesteśmy do dyspozycji przez cały rok – możecie Państwo planować swój krótki lub dłuższy urlop na Mazurach odpoczywając w naszym ośrodku.

Aby Wasz urlop na mazurach był pełniejszy to przedstawimy wkrótce oferty specjalne, które dodatkowo usatysfakcjonują pobyt. Również rozszerzymy naszą ofertę odpoczynku o pobyt aktywny z nauką jazdy konnej dla początkujących lub doszkalanie dla bardziej zaawansowanych jeźdźców. Wszystko dla Państwa – nawet z sesją fotograficzną…

Dla mniej aktywnych przejażdżka okolicznymi drogami lub prawie bezdrożami dorożką lub bryczką. A w planach? Od wiosny przeloty paralotnią. Jeszcze mamy wiele ciekawych propozycji ale o tym powiemy niebawem.

Obecnie kończymy już tworzyć naszą stronę internetową i w poszczególnych zakładkach dowiecie się Państwo o atrakcjach (do ok. 100 km od Kut), oraz naszych propozycjach kulinarnych, kulturalnych, itp. Wszystkie atrakcje z naszym opisem oraz zdjęciami. Ale to za kilka dni.

Obecnie są już czynne zakładki naszej strony internetowej www.mazurski-raj.pl :

Odkryj Kuty i okolice > Historia i czasy obecne …>>(kliknij)

Odkryj Kuty i okolice> Szlakiem legend mazurskich …>>(kliknij)

Odwiedź nasz luksusowy dom> Mazurski Raj – Opis domu, apartamentów i całej posesji…>>(kliknij)

Odwiedź nasz luksusowy dom> Cennik …>>(kliknij)

wraz z podstronami:

Kontakt> Dane adresowe, konto PL, EUR i USD …>>(kliknij)

Kontakt> Lokalizacja … >>(kliknij)

Kontakt> Regulamin …>>(kliknij)

Kontakt> Umowa …>>(kliknij)

W najbliższych dniach będą nowe zakładki, o czym Państwa poinformujemy.

Zapraszamy do czytania, oraz bardzo prosimy o przekazywanie nam uwag w sprawie strony internetowej oraz propozycji nowych atrakcji.

Powyżej:

Aktualności Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *