Kategoryzacja i opinie

Kategoryzacja i opinie naszych Gości

Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka to dom i unikalna posesja położona w małej i cudownej mazurskiej wsi Kuty.  Kuty są zlokalizowanej z jednej strony obok dużych miast jak Giżycko, Węgorzewo a z drugiej strony na skraju Puszczy Boreckiej, obok rezerwatu Piłackie Wzgórza. Nasz dom i posesja Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka jest położony nad samym jeziorem Czarna Kuta i mamy aż 100m linii brzegowej.

Nasza wspaniała infrastruktura wodna (dwa pomosty, sprzęt pływający) oraz infrastruktura naziemna (stara kuźnia z salą rekreacyjno-sportową, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej i kometki, grill i ognisko powodują, że wypoczynek jest wspaniały mimo różnej pogody. Nasi goście mogą spokojnie wypoczywać i regenerować się w ciszy przyrody.

Nasz dom z dwoma bardzo dobrze wyposażonymi w różne urządzenia i sprzęty apartamentami jest bardzo wygodny. Aby to potwierdzić zwróciliśmy się do Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej o audyt naszych apartamentów i przyznanie nam odpowiedniej kategorii świadczącej o poziomie świadczonych usług oraz wygody naszych Gości. Poszczególne apartamenty są kategoryzowane jako Samodzielna Jednostka Mieszkaniowa. Jakie wymogi musi spełniać SJM aby otrzymać jedno,dwa lub trzy słoneczka? Dowiecie się Państwo z portalu www.agroturystyka.pl w podstronie:

http://pftw.pl/kategoryzacja/Kategoryzacja/kategoryzacja/wskazowki_dla_kwaterodawcy/wskazowki_do_samodzielnych_jednostek_mieszkaniowych

Miło nam poinformować, że nasz obiekt (dom noclegowy z apartamentami i cała posesja) został skategoryzowany najwyżej – nasze apartamenty otrzymały po trzy “słoneczka”.

Rekomendowany obiekt

Trzy “słoneczka” w turystyce wiejskiej są odpowiednikiem gwiazdek w hotelarstwie z tym, że w hotelarstwie może ich być pięć a w turystyce wiejskiej maksymalnie trzy “słoneczka”.

Kategoria, słoneczka, kategoryzacja wiejska

Nasza kategoryzacja to trzy słoneczka – najwyższa kategoria w Turystyce Wiejskiej:

Certyfikat dla Gospodarstwa Agrotustystycznego

Przyznanie nam najwyższej kategorii w zakresie Turystyki Wiejskiej jest uzupełnieniem bardzo dobrych opinii jakie nam dają nasi Goście po pobycie w Mazurskim Raju, tak z portalu Booking.com:

z opinii Google:

https://www.google.com/search?q=mazurski+raj+-+luksusowa&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b#lrd=0x46e1806aaaaaaaab:0xbdf573f8acabc8e,1,,,

oraz z portalu eholiday.pl:

https://www.eholiday.pl/noclegi-tt7026-ocena.html

Dziękujemy wszystkim naszym Gościom i zapraszamy ponownie – dobre opinie są nagrodą za naszą inwencję i pracę na rzecz ośrodka.

Właściciele apartamentów i domu

Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka