Rezerwacje

   

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi całorocznymi apartamentami i domem Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka położonym bezpośrednio nad jeziorem Czarna Kuta.

Jeżeli chcecie Państwo dokonać rezerwacji to  prosimy o kontakt

e-mail:

 biuro@mazurski-raj.pl

telefonicznie:

+48.609-564-760

lub on-line (naciśnij czerwony przycisk REZERWUJ aby wybrać daty):

zarządzanie apartamentami – roomadmin.pl

Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji z akceptacją terminu oraz podaniem całkowitych kosztów pobytu i wyceny. Będziemy prosić również o wpłatę zaliczki w wysokości ok. 30% wartości pobytu.

Doba hotelowa trwa od godziny 16.00 do 11.00. Ponieważ nie ma stałej recepcji to bardzo prosimy, aby koniecznie przed przyjazdem nas poinformować:

Ryszard i Beata

tel: +48.609-564-760; kom: +48.605-316-665

o planowanej godzinie przyjazdu. W przypadku chęci przyjazdu o wcześniejszej porze (musi być apartament przygotowany na Państwa przyjazd) jest to możliwe jedynie pod warunkiem uzyskania zgody od nas.

Po wykonaniu powyższych formalności będziemy na Państwa czekać i pokażemy całą posesję oraz poinformujemy o zasadach i warunkach pobytu; przekażemy  również klucze oraz pobierze pozostałą kwotę za wynajem noclegów.

Informujemy, że prowadzimy również rezerwacje przez portale hotelarskie, gdzie macie Państwo dokładny terminarz i dodatkową gwarancję właściwej usługi – prosimy o kontakt z naszym hotelem w zakładkach  Booking.com  lub innych.

Miło nam poinformować, że nasz dom i apartamenty  są bardzo wysoko oceniane przez naszych gości (np. w Booking.com mamy opinie powyżej 9 pkt na 10 co czyni nasz obiekt “znakomity” lub “wyjątkowy” – można sprawdzić pod tym linkiem:

rezerwacje, Booking.com, button, opinie gości, opinie mazurski raj, mazurskie opinie

 

Od 2018 roku nasz obiekt: dom nad jeziorem, apartamenty wiejskie otrzymał od Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej kategorię Trzy słoneczka to jest najwyższą kategorię w agroturystyce:

  Przyznana kategoria  naszemu obiektowi Trzy słoneczka jest ważna do roku 2022. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Pełny adres: dom – willa – apartamenty – pensjonat :

Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka

11 – 610 Pozezdrze, Kuty 15

woj. warmińsko-mazurskie, Polska