Rezerwacje

   

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi całorocznymi apartamentami i domem Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka.

Jeżeli chcecie Państwo dokonać rezerwacji to  prosimy o kontakt

e-mail:

 biuro@mazurski-raj.pl

telefonicznie:

+48.609-564-760

lub on-line (naciśnij czerwony przycisk REZERWUJ aby wybrać daty):

zarządzanie apartamentami – roomadmin.pl

Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji z akceptacją terminu oraz podaniem całkowitych kosztów pobytu i wyceny. Będziemy prosić również o wpłatę zaliczki w wysokości ok. 30% wartości pobytu.

Doba hotelowa trwa od godziny 16.00 do 11.00. Ponieważ nie ma stałej recepcji to bardzo prosimy, aby koniecznie przed przyjazdem nas poinformować:

Ryszard i Beata

tel: +48.609-564-760; kom: +48.605-316-665

 o godzinie przyjazdu. W przypadku chęci przyjazdu o wcześniejszej porze (musi być apartament przygotowany na Państwa przyjazd) jest to możliwe jedynie pod warunkiem uzyskania zgody od nich.

Po wykonaniu powyższych formalności w apartamencie będą na Państwa czekali nasi gospodarze, którzy pokażą całą posesję oraz poinformują o zasadach i warunkach pobytu; przekażą  również klucze

 

Prowadzimy również rezerwacje przez instytucje hotelarskie, gdzie macie Państwo dokładny terminarz i dodatkową gwarancję właściwej usługi – prosimy o kontakt z naszym hotelem w zakładkach  Booking.com i inne. Miło nam poinformować, że nasz dom i apartamenty  są bardzo wysoko oceniane przez naszych gości (np. w Booking.com mamy opinie powyżej 9 pkt na 10 co czyni nasz obiekt “znakomity” lub “wyjątkowy” – można sprawdzić pod tym linkiem:

 

rezerwacje, Booking.com, button, opinie gości, opinie mazurski raj, mazurskie opinie

 

Dom / willa / apartamenty / pensjonat :

Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka 11 – 610 Pozezdrze, Kuty 15 woj. warmińsko-mazurskie, Polska