Galeria

Poniżej nasza galeria zdjęć czyli zdjęcia Mazur w czterech porach roku. W galerii zobaczymy zdjęcia podzielone tematycznie na pory roku: – wiosna na Mazurach,
galeria, wiosna, kot, matylda, mazury,

Wiosna na Mazurach

– lato na Mazurach,
rzeka, sapina, spływ, kajak

Lato na Mazurach

– jesień na Mazurach,
kuty, jesień, drzewa, liście, mazury

Jesień na Mazurach

– zima na Mazurach
zima, rzeczka, bobrówka, kuty, mazury

Zima na Mazurach

Również (ponieważ strona ewoluuje) dajemy nowe zakładki, dość często kontrowersyjne. Taką dziwną zakładką jest zakładka:

UFO na Mazurach

Wiemy, że jest to dyskusyjna sprawa ale nie pomijamy niczego co zdarzyło się, zdarzy się lub pojawi się coś dziwnego na Mazurach.

wieś, kuty, ufo, rakieta, pocisk, mazury

UFO ? (zdjęcie Darka “Miśka” Gierszewskiego)

Zdjęcia w galerii są naszego autorstwa (Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka w Kutach) lub zostały nam podesłane z prawem publikowania przez naszych przyjaciół. Możliwość re-publikacji po wyrażeniu naszej zgody.

Zachęcamy Państwa do podsyłania zdjęć swojego autorstwa bo z jednej strony pokaże internautom piękno Mazur lub nieoczekiwane sytuacje (jak powyższe UFO), ale tak samo dla Państwa będzie motywacją do dalszych łowów natury z aparatem fotograficznym. Zapraszamy, zdjęcia ze zgodą na publikację na naszej stronie www.mazurski-raj.pl prosimy o przesyłanie naszym adresem e-mailowym: biuro@mazurski-raj.pl

  Aby zobaczyć zdjęcia przejdź do odpowiedniej pory roku: Wiosna | Lato | Jesień | Zima

Zobacz też inne atrakcje, które możesz zobaczyć będąc na Mazurach: czy to krajobraz, atrakcję turystyczną czy też naszych wspaniałych Gości jak bawią się i są szczęśliwi wypoczywając, robiąc imprezę ślubną czy też sylwestrową. A wszystko to w cztery pory roku!

  Zapraszamy do Galerii: UFO na Mazurach / Stara kuźnia w Kutach / Śluby i wesela w Mazurskim Raju