Mazury zimą

 

Mazury nie tylko latem ale zimą, wiosną i jesienią mają wiele do zaoferowania.

Mazurski Raj zimą 2016 roku

Zima w Mazurskim Raju Lis przy drodze na Rapę
Zamarznięte jeziora, zaśnieżone lasy i łąki to raj dla amatorów sportów zimowych. Bojery, icesurfing (żagiel z deską z płozami), snowkiting (latawiec pociągowy ze snowboardem lub nartami), offroad, quady, wędkarstwo podlodowe, nurkowanie podlodowe , narty biegowe, narty zjazdowe na pobliskich wyciągach (2 profesjonalne wyciągi  kanapowe + orczyki w odległości do 40 km od Kut) to jedne z wielu atrakcji,  które właśnie oferują Mazury.

 

               Nurkowanie podlodowe  Norwegia w fiordzie

 Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka w Kutach koło Giżycka i Węgorzewa to idealne miejsce dla ludzi miłujących aktywny wypoczynek.

Jesteśmy w zacisznej dolinie nad samym jeziorem, gdzie jezioro zamarza jako jedno z pierwszych i utrzymuje się zamarznięte bardzo długo.

 

   Widok na pomost - zima Widok na pomost - zima ze sniegiem Widok na pomost - lato

Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka w Kutach koło Giżycka, Mazury

Spacer po Kutach

Możemy być bazą wypadową na poznanie wszystkich tych atrakcji – wszak do Giżycka z bardzo dobrą infrastrukturą wodniacką jest zaledwie 18 km, na wyciągi poniżej 40 km, a wszystkie najważniejsze atrakcje są do 50 km od nas.
Nasze apartamenty w Mazurskim Raju zapewnią wygodny pobyt dla nawet 10 przyjaciół lub rodzin (1 apartament 110m2), lub 20 osób (2 apartamenty czyli cały dom 220m2).
Na życzenie organizujemy również biesiady, ogniska, kuligi, wycieczki krajoznawcze. Jest możliwość odbioru naszych gości bezpośrednio z lotnisk w Polsce.

Zapraszamy serdecznie przez cały rok!