Oferty Specjalne

Oferty Specjalne

domu i apartamentów

Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka w Kutach

 

Oferty Specjalne czyli wyjątkowe  dni w roku, które możecie Państwo spędzić z dala od miejskiego zgiełku w uroczym Mazurskim Raju w Kutach na Mazurach.

oferty specjalne, wigilia, mazurski raj oferty specjalne, mazurski raj, sylwester walentynki, mazurski raj,

U nas i z nami możecie Państwo  poznać Mazury przez cały rok – poznać uroki zimy spędzając swój czas  w czasie  Świąt Bożego Narodzenia, poprzez szał zabawy sylwestrowej na Sylwestra, czy też  Walentynki, ferie zimowe, i na wiosnę Wielkanoc, Majówka czy też Boże Ciało.

Poza Okresami Specjalnymi oferujemy możliwość spędzenia swojego czasu w innych okresach w czasie całego roku – zapraszamy na wiosnę, zimę, lato i jesień. Każda pora roku to poznawanie magicznych Mazur z innej strony. Atrakcyjne rabaty, które udzielamy w zależności od sezonu pozwolą tanio wypocząć na Mazurach. Pełny cennik jest w tej zakładce: ….. kliknij>>

Na życzenie naszych Gości tworzymy coś nieszablonowego – odbywają się u nas jubileusze rodzinne, spotkania przyjaciół po latach, przyjęcia weselne (do 40 osób), zjazdy biznesowe. Na takie spotkania możemy pomóc zorganizować katering, świeżo wędzone i pyszne wędzonki (szynki, boczki, kiełbasy), wędzone ryby. Może być zorganizowany mazurski wieczór artystyczny w postaci ogniska z lokalnym wykonawcą grającym na gitarze i śpiewającym mazurskie pieśni.

Jeżeli macie państwo pytania lub jesteście zdecydowani przyjechać to prosimy o telefon +48609564760 lub e-mail: biuro@mazurski-raj.pl

 

Czekamy na Państwa i zapraszamy serdecznie,

Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka