Śluby w Mazurskim Raju

Śluby w Mazurskim Raju to nowa galeria zdjęć naszych miłych Gości, którzy odwiedzili nasz Mazurski Raj i chcieli zrobić coś wyjątkowego.

Tym razem zobaczycie Państwo naszych Gości w jednej z najważniejszych chwil w swoim życiu a mianowicie w czasie uroczystości ślubnych.

Nasi wyjątkowi Goście chcieli mieć wyjątkowy dzień w swoim życiu i wybrali nasz ośrodek jako ten, który spełni ich marzenie o wyjątkowym dniu.

Jako właściciele bardzo się cieszymy, że zmęczeni pracą nasi Goście nie tylko chcą wypoczywać, ale także i pamiętać o naszym wyjątkowym miejscu przez całe swoje wspólne życie wspominając dzień zawarcia aktu małżeństwa;  czy też bawiąc się na swojej  imprezie  weselnej.

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć naszych Gości, którzy zgodzili się na ich udostępnienie i chcieli się z nami podzielić swoją radością.

Wszystkim Państwu Młodym życzymy wspaniałego życia, samych pięknych chwil i dużo radości!

Beata i Ryszard Raj

Rok 2015 – dwie uroczystości ślubne:

państwo z Wielkiej Brytanii oraz Państwo z Norwegii. Obydwie pary to Polacy mieszkający w nowych krajach, natomiast kameralne przyjęcia ślubne odbyły się w na naszej posesji Mazurski Raj. Niestety, brak zdjęć – poprosimy o przysłanie.

Rok 2016

W czerwcu nasi cudowni Goście – teraz już państwo Magdalena i Adam Łosiewscy ze swoją rodziną i przyjaciółmi swoje niezapomniane chwile spędzili w naszym mazurskim zakątku. Zabawa i kilkudniowy pobyt był wspaniały  jak twierdzą państwo młodzi. Poniżej prezentujemy kilkanaście zdjęć.

   

Widok na jezioro i las z balkonu Mazurskiego Raju

Widok na jezioro i las z balkonu i z sypialni Mazurskiego Raju

Widok na posesję, kuźnie, jezioro i las z balkonu Mazurskiego Raju

  Państwo młodzi na pomoście w Kutach  Zdjęcie państwa młodych, Magdaleny i Adama na tle lasu i jeziora

  Zdjęcie Magdy i Adama, państwa młodych na tle lasu i jeziora. Zdjęcie na tarasie na wodzieZdjęcie państwa losiewskich na pomoście, w tle jezioro i las

Zdjęcie państwa młodych na tle jeziora   Wspólne zdjęcie Państwa młodych na tel lasu i jeziora

Zdjęcie tarasu na wodzie przed kuźnią Mazurskiego Raju, w tle las   Zdjęcie; widok z tarasu na jezioro i las Zdjęcie brzegu z tarasem na wodzie, piękny widok na jezioro i las  Zdjęcie Magdy i Adam z przyjaciólmi na tarasie na wodzie

Zdjęcie stojącej na brzegu czapli  Zdjęcie ptaka na drzewie, w dziobie trzyma czeresnię

Zdjęcie unoszących się na wodzie jeziora liście i kwiaty lilli wodnych, żółtych grążeli  Zdjęcie posesji: trawnika i placu zabaw, a w tle kuźnia z tarasem na wodzie

Zdjęcie starej kuźni przy jeziorze  Zdjęcie sali kominkowej w środku kuźni

Zdjęcie państwa młodych w środku kuźni  Zdjęcie radosnych państwa młodych

Widok z lodzi na teren Mazurskiego Raju z budynkiem noclegowym, starą kuźnią oraz tarasem na wodzie

Dziękujemy państwu Magdalenie i Adamowi Łosiewskim za udostępnienie pięknych zdjęć ze swojej uroczystości ślubnej. Już nie możemy doczekać się przyszłego roku – państwo młodzi zarezerwowali sobie  dom i apartamenty na pierwszą rocznicę ślubu!