Cennik

Mazurski Raj -Luksusowa Turystyka

w Kutach, Mazury

Cennik wynajmu apartamentów

Cennik Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka

Wprowadzenie do cennika:

Cennik Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka obejmuje stawki wynajmu apartamentu wg sezonów oraz ilości Gości w apartamencie.

Rabaty – Wszystkie rabaty odnoszą się do Sezonu 1,2,3 bez Okazji Specjalnych. Są trzy sezony:

1 – styczeń, luty, marzec, kwiecień oraz październik, listopad, grudzień,

2 – maj, czerwiec, wrzesień,

3 – lipiec, sierpień

oraz tzw. Okazje Specjalne czyli terminy wyjątkowe jak:

Święta Bożego Ciała, Majówka, Rajd Polski, Sylwester,  które są w cenach z Wakacji czyli z Sezonu nr 3.

Sezon 3 to sezon letni (wakacje) o najwyższych stawkach cenowych – obejmuje termin  ostatniego piątku czerwca (ok. 24-30.06) do  pierwszej niedzieli września (ok. 1-4.09). Minimalna cena wynajmu w tym okresie wynosi 600 zł/doba za 1-6 gości. Każda następna osoba kosztuje 100 zł/doba. Osoba odwiedzająca naszych Gości może pozostać na na noc po  uzyskania zgody od Gospodyni obiektu (jeżeli jest wolne łóżko w apartamencie) i zapłacie 120 zł. Osoba taka otrzyma komplet nowej pościeli.

Sezon 2 to sezon późnego lata i późnej wiosny z rabatem 20 % od Sezonu 3. Obejmuje pobyt w miesiącach 3 -30 wrzesień, oraz maj i czerwiec poza Okazjami Specjalnymi i Sezonem 3. Każda następna osoba kosztuje 80 zł/doba. Osoba odwiedzająca naszych Gości i pozostanie na noc zapłaci kwotę 100 zł pod warunkiem uzyskania zgody od Gospodyni obiektu. Mniejsza ilość Gości niż 6 osób (1-5 osób) – doliczamy koszty mediów w wysokości 30 zł/doba.

Sezon 1 to sezon jesienno – zimowo – wiosenny z rabatem 30 % od Sezonu 3. Obejmuje pobyt w miesiącach od 1 niedzieli października aż do 27 kwietnia (poza Okazjami Specjalnymi, które są w tym okresie). Każda następna osoba kosztuje 70 zł/doba. Osoba odwiedzająca naszych Gości i pozostanie na noc zapłaci kwotę 90 zł pod warunkiem uzyskania zgody od Gospodyni obiektu. Mniejsza ilość Gości niż 6 osób (1-5 osób) – doliczamy koszty mediów w wysokości 40 zł/doba.

CENY ZA DZIECI:

dzieci do 1 roku – jedno dziecko bezpłatnie (nocleg na łóżku z rodzicem),

dzieci do lat 10 – pobyt z rabatem 50%,

dzieci w wieku powyżej  10 lat  – pełna odpłatność

Do kosztów wynajmu należy doliczyć jednorazową kwotę w wysokości 120 zł (30 euro) tytułem sprzątania apartamentu, lub 240 zł (60 euro) w tytułem sprzątania całego domu.

W przypadku rezerwacji musi zostać wpłacona kwota zaliczki w wysokości 30% wartości pobytu. Zaliczka zostanie zwrócona w całości w przypadku rezygnacji z pobytu w terminie do 60 dni przed terminem przyjazdu, lub w wysokości 50%  w terminie pomiędzy 30 a 60 dni przed przyjazdem.

Zaliczka przepada w całości jeżeli jest mniej niż 30 dni do dnia przyjazdu.

Goście dokonujący rezerwacji akceptują nasz Regulamin

Pełny adres naszych apartamentów :

Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka

11-610 Pozezdrze, Kuty 15; Powiat Węgorzewski; woj. warmińsko-mazurskie; Polska

tel: +48609564760; +48605316665; e-mail: biuro@mazurski-raj.pl; internet: www.mazurski-raj.pl